KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13253011
nr 1325 3011
Oidentifierad konstnär. Häst, ej signerad. Olja på duk, nutida, 50x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:36:03
350 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr